advertise
ژ 1-26

آقای کاغذ دیواری در بندرعباس آقای کاغذ دیواری در راستای اعتماد سازی و یکسان سازی خدمات خود اقدام به تاسیس نمایندگی در مراکز استانها نموده است. بنابراین همطونان عزیز می توانند بسیاری از محصولات دکوراسیون داخلی از جمله کاغذ دیواری، کفپوش، لمینت و … را به قیمت سراسری کشور تهیه کرده و نگران تخلفات در این زمینه نباشند.

ژ 1-23

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که به زیبایی بصری منزل و یا محل کار خود اهمیت بسیار زیادی دهید مطمئناً تاکنون دست به ایجاد تغییرات بسیاری برای رسیدن به آن زیبایی که مد نظرتان بوده است زده‌اید.

ژ 1-29

آلبوم پاور با دارا بودن ۱۰۸ کد یکی دیگر از آلبوم های انحصاری کاغذ دیواری مجموعه اِکستریم والز می باشد. رنگ ها و ترکیب طرح هایی که برای اولین بار توسط این آلبوم به بازار کاغذ دیواری ایران معرفی شد، باعث بوجود آمدن کپی های زیادی از این آلبوم در بازار گشت.

ژ 1-21

استفاده از کاغذ دیواری برای پوشاندن دیوارهای منازل در دهه های گذشته رونق چندانی نداشت. علت این بی اقبالی هم متنوع نبودن رنگ ها و طرح های کاغذهای دیواری بوده است. رنگ ها و طرح های کاغذهای دیواری بوده است.

ژ 1-27

فروشگاه آقای کاغذ دیواری ، مرکز فروش کاغذ دیواری در بندرعباس ، واقع در بندرعباس ، چهار راه قدس ، خیابان شهید حقانی غربی ، نبش کوچه قدس ۵ ، جنب مبلمان جیکوو دارای چندین سال سابقه درخشان در زمینه فروش انواع کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی در بندرعباس است.

ژ 1-30

آلبوم اورانیوم با دارا بودن ۲۰ طرح و ۱۰۸ کد یکی دیگر از محصولات انحصاری مجموعه اِکستریم والز می باشد، این آلبوم کاملا بر اساس سلیقه خانواده های ایرانی طراحی و به طور اختصاصی سیلندر سازی شده است.

ژ 1-22

آینه دکوراتیو یکی از انواع آینه‌‎های تزیینی و زیبا است که می‌توان از آن در زیباسازی دکوراسیون منزل استفاده کرد. به گزارش آقای کاغذ دیواری، بنابر اعلام صنعت شیشه آریا، استفاده از آینه‌های دکوراتیو یکی از بهترین روش‌های ...

ژ 1-28

آلبوم جنرال یکی دیگر از محصولات پر فروش مجموعه اِکستریم والز است. این آلبوم با دارا بودن تنوع بی نظیر در طرح در کنار قیمت اقتصادی تبدیل به یکی از پر فروش ترین آلبوم های کاغذ دیواری در بازار ایران شده است. از طرح های ساده، پتینه و بافت گرفته تا طرح های کلاسیک و مدرن و حتی سه بعدی در این آلبوم وجود دارد.

ژ 1-31

ادارات دارای کانسپت های معماری سنگین و با وقار هستند، به همین خاطر نمی توان از هر مدلی در دیزاین آن ها استفاده کرد. طراحان معمولا در مورد فضاهای کاری و اداری پیشنهاد می کنند تا از مدل های با سبک مینیمال استفاده شود. زیرا اینگونه طرح و نقش ها هم شخصیت فضا را حفظ کرده و هم به گونه ایست که با ریتم کاربری فضا، هم پوشانی دارد.