advertise

معرفی آلبوم کاغذ دیواری اورانیوم

اقای کاغذ دیواری

اقای کاغذ دیواری

معرفی آلبوم کاغذ دیواری uranium

آلبوم اورانیوم با دارا بودن ۲۰ طرح و ۱۰۸ کد یکی دیگر از محصولات انحصاری مجموعه اِکستریم والز می باشد، این آلبوم کاملا بر اساس سلیقه خانواده های ایرانی طراحی و به طور اختصاصی سیلندر سازی شده است.
در این آلبوم هر طرح در چهار طیف رنگی دست ساز و بر اساس چیدمان خانه های ایرانیان رنگ آمیزی شده که این موضوع یکی از نکاتی است که دست شما را در انتخاب طرح بر اساس رنگ کاملا باز می گذارد.

راهنمای استفاده از طرح های آلبوم کاغذ دیواری اورانیوم

عمده کدهای این آلبوم در دسته کلاسیک قرار می گیرد اما این موضوع باعث نمی شود که این آلبوم را تماما در دسته آلبوم های کلاسیک قرار دهیم. این آلبوم بیش از ۲۰ طرح ترکیبی در سبک های مدرن و پست مدرن دارد که تماشای آنها خالی از لطف نیست، کدهای ۴۰۴۶، ۴۰۶۶، ۴۰۷۴، ۴۰۸۲، ۴۱۰۲ و هر کدام در چهار طیف رنگ مختلف از این دست کدها هستند.
اما همان طور که گفتیم بخش عمده ای از کدهای آلبوم اورانیوم در دسته کلاسیک قرار می گیرد، در این آلبوم بیش از ۵۲ کد کلاسیک وجود دارد که این موضوع انتخاب را برای افرادی که خانه هایشان را بر اساس سبک کلاسیک چیدمان کرده اند باز می گذارد. اگر عاشق دکوراسیون کلاسیک هستید، شما را به بازدید از کدهای ۴۰۰۸، ۴۰۱۷، ۴۰۲۳، ۴۰۴۵، ۴۰۵۳، ۴۰۸۹، ۴۰۹۹ دعوت می کنیم که هر کدام در چهار طیف رنگی مختلف به همراه کدهای مکمل راه راه و ساده طراحی شده اند که می توانید از آنها در فضاهای مختلف خانه بر اساس سلیقه و کاربری هر کدام استفاده کنید.


کدهای پیشنهادی کدهای پیشنهادی
کدهای بافت دار این آلبوم هم کم نیستند ۱۲ کد در بافت های هنرمندانه و عمدتا در طیف رنگی های سفید و کرم وجود دارد که باعث می شود دوست داران سبک مینیمال هم از این آلبوم بی بهره نمانند.

کدهای پیشنهادی کدهای پیشنهادی
۱۲ کد هم در دسته بافت های پتینه در این آلبوم وجود دارد که می توان از آنها در اکثر فضا ها استفاده کرد. اگر از دوست داران این سبک هستید تماشای کدهای ۴۰۵۵، ۴۰۲۹ و ۴۰۲۵ را از دست ندهید.

آلبوم اورانیوم آلبوم اورانیوم
تکنولوژی به کار رفته در طراحی و تولید کدهای این آلبوم توسط مدرن ترین دستگاه ها در کشور چین و تحت نظارت کامل شرکت اِکستریم والز انجام شده است.


خرید بی واسطه کاغذ دیواری اورانیوم خرید بی واسطه کاغذ دیواری اورانیوم
آقای کاغذ دیواری نمایندگی رسمی شرکت اکستریم والز و آلبوم کاغذ دیواری اورانیوم میباشد و شما میتوانید کاغذ دیواری های این آلبوم زیبا را با قیمت نماینگی خریداری نمایید.